facebookinstagramgoogle
office@greenmagazine.sk
GreenMagazine.sk

Prihláste sa na podujatie SAPI Energy Conference 2022Tradičný výročný seminár Slovenskej asociácie fotovoltickej energie a OZE (SAPI) o aktuálnych témach z oblasti obnoviteľnej energetiky dostáva nové rozmery.


V poradí už 12. ročník uvedie asociácia pod názvom SAPI Energy Conference 2022 a záštitu nad podujatím preberie Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová. Nemení sa len názov, seminár dostane medzinárodnú účasť a bude prebiehať počas dvoch dní, čím sa zaradí medzi najväčšie podujatia venované rozvoju OZE v strednej Európe. Hostia sa môžu tešiť na bohatý program, kde okrem odborných prednášok a panelových diskusií, zažijú aj spoločenský večer so zaujímavým kultúrnym programom a networkingom.

Diskusiu o komunitnej energetike a ďalší ENERGICKÝ PROGRAM budete môcť zažiť už 8. a 9. novembra v Hoteli Senec. Registrovať na konferenciu sa môžete na stránkach SAPI do 3. novembra 2022.

SAPI Energy Conference 2022 prebehne v dňoch 8. a 9. novembra 2022 v Hoteli Senec za účasti politických elít, zástupcov kľúčových inštitúcií a tiež domácich a zahraničných odborníkov. "Budeme sa venovať inováciám a trendom vo fotovoltike a v energetických úložiskách, ktoré s ňou súvisia. Otvoríme témy energetickej bezpečnosti a OZE ako náhrady za fosílne palivá, úlohy OZE na ceste k uhlíkovej neutralite, ale aj tému rozvoja energetických sústav a pripojiteľnosti OZE," skonštatoval riaditeľ SAPI Ján Karaba. 

Podujatie bude venované aj príprave energetických projektov a ich zapojenia v rámci energetických trhov. Nezabudneme ani na energetické komunity, ako novú formu združovania spotrebiteľov a výrobcov. V rámci programu konferencie vám exkluzívne predstavíme aj novú štúdiu SAPI o potenciáli využitia veternej energie na Slovensku a o prekážkach jej rozvoja. 

Bohatý program rozdelený do dvoch dní bude spestrený večerným kultúrnym programom a priestorom pre vzájomné rozhovory, ktoré, veríme, budú prínosné pre všetkých, ktorí sa nášho podujatia zúčastnia. Registrovať sa na konferenciu môžete začať už teraz prostredníctvom webu www.sapiconference.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie o hosťoch a programe.  Zdroje : foto: Pexels
Publikované : 05.10.2022    Autor: Juraj Vedej
© 2016 Všetky práva vyhradené GreenMagazine.sk