facebookinstagramgoogle
office@greenmagazine.sk
GreenMagazine.sk

Traktory John Deere majú všestranné využitiePoľnohospodárske stroje od americkej spoločnosti John Deere sú zárukou najvyššej kvality a spoľahlivosti. Predaj tejto značky zabezpečuje na Slovensku spoločnosť Agroservis so sídlom v Komárne.


Mladý a vynaliezavý kováč John Deere vyrobil svoj prvý výrobok v Spojených štátoch už pred 182 rokmi. Typickým poznávacím znamením týchto technológií je kombinácia zelenej a žltej farby s logom vyskakujúceho jeleňa. Firma z južného Slovenska ponúka záujemcom rôzne druhy strojov nielen od tohto renomovaného výrobcu. Okrem toho poskytuje zákazníkom servis a pozáručné opravy. V jej portfóliu nájdete lesné a poľnohospodárske traktory, kombajny, sejačky, pluhy, valce, zásobníky na hnojivo a mulčovače. Rovnako aj rôzne druhy nadstavieb a malé ekologické zariadenia, ktoré sú ideálnym riešením pre samosprávy. Jedným z nich je aj John Deere s modelovým označením 1026R, ktorý dosahuje rýchlosť takmer 15 kilometrov za hodinu. Model 1026R sa dodáva s hydrostatickou prevodovkou a s pohonom všetkých štyroch kolies. Posilňovač riadenia je samozrejmosťou už v štandardnej výbave. „Traktor je možné kúpiť si s čelným nakladačom a so snežnou frézou. Rovnako aj s kosačkou alebo so zariadením na celoročnú údržbu chodníkov. K technológii ponúkame možnosť dokúpenia pridaného zberného koša, ktorý je umiestnený v zadnej časti,“ opísal jeho výhody István Tóth zo spoločnosti Agroservis.

John Deere, traktor, samospráva

Dlhoročná tradícia a spoľahlivosť

Veľkou výhodou stroja John Deere 1026R je, že sa k nemu dá primontovať aj kabína. Vďaka tomu sa môže používať celý rok na rôzne činnosti. Napríklad na kosenie trávy, na oranie, na nakladanie zeme alebo na odhŕňanie snehu. Jeho rozmery ho predurčujú na to, že sa ideálne hodí do miest a obcí na údržbu chodníkov. Keďže jeho konštrukčná výška nepresahuje dva metre, využitie nájde aj v ovocných sadoch a vo viniciach. Aj zákazníci, ktorí hľadajú robustnejší stroj na úplne iné využitie, si určite vyberú z ponúkaných produktov. Výrobné haly spoločnosti John Deere zaberajú plochu 37-tisíc štvorcových metrov. Firma, ktorá zamestnáva takmer 500 zamestnancov, produkuje 27 rôznych modelov a dokáže uspokojiť potreby klientov nielen v Severnej Amerike, ale aj v ďalších štyridsiatich krajinách sveta. Spoľahlivosť a odolnosť týchto strojov oceňujú zákazníci už celé desaťročia. „Zákazníci v Európe pracujú s našimi strojmi dlhšie a oveľa tvrdšie ako naši zákazníci v USA. Keď dokážeme uspokojiť Európu, dokážeme uspokojiť kohokoľvek,“ zdôraznil Steve Sanner, kontrolór prevádzkových testov vo výrobnom závode Deere & Company.Zdroje : foto - archív Agroservis
Publikované : 13.2.2020    Autor: Mgr. Viktor Baler
© 2016 Všetky práva vyhradené GreenMagazine.sk