facebookinstagramgoogle
office@greenmagazine.sk
GreenMagazine.sk

Prihláste sa na konferenciu Vykurovanie 2020Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia (SSTP) organizuje odbornú konferenciu Vykurovanie 2020 - Klimatické zmeny a inovácie pri zásobovaní teplom. Podujatie sa uskutoční od 10. do 14. februára v Grand hotel Permon vo Vysokých Tatrách. 


Mediálnym partnerom medzinárodného podujatia Vykurovanie 2020 bude aj periodikum Green Magazine. Konferencia sa tento rok zameria na Klimatické zmeny a inovácie pri zásobovaní teplom. V priebehu piatich dní budú odborníci diskutovať o Energetike budov, o Progresívnej výrobe tepla, o Obnoviteľných zdrojoch energie, ale aj o Automatizácii vo vykurovaní a Energetických službách. 

Počas celého týždňa sa uskutoční spolu trinásť samostatných seminárov, štyri diskusné fóra a exkurzia. S prednáškou vystúpi približne 100 odborníkov, z toho pätina bude zo zahraničia. V priebehu týždňa bude 40 spoločností prezentovať svoje výrobky, zariadenia a technológie. Konferencia je určená odborníkom z oblasti vykurovania a energetiky, projektantom, investorom, zástupcom bytových družstiev, spoločenstvám vlastníkov bytov, predstaviteľov štátnej správy, vedy a výskumu.

 

Prihlášku na podujatie nájdete TU.

Podrobný program podujatia nájdete TU.  Zdroje : foto - SSTP
Publikované : 10.1.2020    Autor: Ing. Kamil Uličný
© 2016 Všetky práva vyhradené GreenMagazine.sk