facebookinstagramgoogle
office@greenmagazine.sk
GreenMagazine.sk

Prihláste sa na konferenciu Energetický manažmentSlovenská spoločnosť pre techniku prostredia (SSTP) organizuje spoločne s partnermi 6. ročník konferencie Energetický manažment. Podujatie sa uskutoční od 2. - 4. septembra 2020 v Grand hoteli Permon vo Vysokých Tatrách. 


Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia (SSTP), Slovenská pobočka Asociácie energetických inžinierov a Asociácia energetických manažérov organizujú konferenciu Energetický manažment. Podujatie ktorého je časopis Green Magazine mediálnym partnerom, nadväzuje na úspešné predchádzajúce ročníky. Vzhľadom na dôležitosť komplexného riešenia pri návrhu, realizácii a pri prevádzke energetických projektov zaujal energetický manažment pevné miesto vo všetkých oblastiach energetického hospodárstva.

Šiesty ročník sa zameria na Prínosy energetického manažmentu k úsporám energie. Uskutoční sa od 2. - 4. septembra 2020 v Grand hoteli Permon vo Vysokých Tatrách. Konferencia pozostáva zo 6 sekcií, ktoré budú zamerané na stratégiu a na legislatívu v energetickom manažmente, na optimalizáciu spotreby energie, na energetický manažment v priemysle, alebo smart riešenia. Súčasťou bohatého programu budú dve diskusné fóra. Seminár je určený pre architektov, projektantov, výrobcov zariadení a technológií, pre energetikov, a tiež pre zástupcov štátnej a verejnej správy, vedy, výskumu, školstva a pre laickú verejnosť.

 

Prihlášku na podujatie nájdete TU.

Podrobný program konferencie nájdete TU. Zdroje : foto - SSTP
Publikované : 25.6.2020    Autor: redakcia Green Magazine
© 2016 Všetky práva vyhradené GreenMagazine.sk