facebookinstagramgoogle
office@greenmagazine.sk
GreenMagazine.sk

Prihláste sa na konferenciu Energetický manažmentSlovenská spoločnosť pre techniku prostredia (SSTP) organizuje spoločne s partnermi konferenciu Energetický manažment. Podujatie sa uskutoční vo Vysokých Tatrách od 16. do 18. marca.


Šiesty ročník konferenice sa bude zaoberať Prínosom energetického manažmentu k úsporám energie. Mediálnym partnerom konferencie je aj časopis Green Magazine. Podujatie bude pozostávať zo 6 sekcií, ktoré budú zamerané na stratégiu a legislatívu v energetickom manažmente, tiež na optimalizáciu spotreby energie realizáciou efektívnych projektov. Orietovať sa budú aj na energetický manažment v priemysle, kvalitu projektov energetických služieb a na smart riešenia v oblasti energetického manažmentu.

Súčasťou bohatého programu budú aj dve diskusné fóra. Cieľom konferenice je osloviť architektov, projektantov, výrobcov zariadení a technológií, ale aj energetikov, ochranárov, prevádzkovateľov a audítorov. Rovnako je konferencia určená pre zástupcov štátnej a verejnej správy, vedy, výskumu, školstva a tiež pre laickú verejnosť.

Prihlášku na podujatie nájdete TU.

Podrobný program podujatia nájdete. TU.Zdroje : SSTP
Publikované : 17.2.2020    Autor: redakcia Green Magazine
© 2016 Všetky práva vyhradené GreenMagazine.sk