facebookinstagramgoogle
office@greenmagazine.sk
GreenMagazine.sk

Prihláste sa na Green Magazine bowlingSúčasťou konferencie Obnoviteľné zdroje energie, ktorú organizuje Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia bude aj bowlingový turnaj pod záštitou časopisu Green Magazine.


Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia (SSTP) Vás pozýva na konferenciu Obnoviteľné zdroje energie, tentokrát na tému „Nízkoteplotné systémy zásobovania teplom“. Problematika nízkoteplotných systémov je v súčasnosti mimoriadne aktuálna, či už pri vykurovaní budov, alebo pri ich chladení. Rovnako aj pri príprave teplej vody, ohreve bazénov a v neposlednom rade tiež na poľnohospodárske účely. Súčasťou tohtoročnej konferencie vo Vysokých Tatách bude aj bowlingový turnaj pod záštitou časopisu Green Magazine. Periodikum Green Magazine je zároveň mediálnym partnerom celého podujatia. Uzávierka prihlášok je do 11.5.2018. 

bowling, Vysoké Tatry, konferencia, OZE

Konferencia sa uskutoční 16. až 17. mája 2018 v hoteli ATRIUM v Novom Smokovci. Na podujatí sa predpokladá 5 mono-tematických sekcií, zameraných na jednotlivé druhy OZE (slnečná energia, geotermálna, energia, energia prostredia, biomasa), ale aj ich praktické využitie pre aplikácie v nízkoteplotných systémoch zásobovania teplom. OZE, SSTP, konferencia, Vysoké TatryPodujatie je určené okrem širokej verejnosti aj architektom, projektantov, výrobcom zariadení a technológií, ale aj energetikom, ochranárom, audítorom a zástupcom štátnej správy, vedy a výskumu.

Záväznú prihlášku na konferenicu OZE nájdete TU

Podrobný program konferencie nájdete TU.

Odborný garant:

prof. Ing. Dušan Petráš, PhD.

Stavebná fakulta STU

Katedra TZB

Radlinského 11

813 68 Bratislava

dusan.petras@stuba.sk

Prípravný výbor:

doc. Ing. Otília Lulkovičová, PhD., SvF STU Bratislava

Ing. Lukáš Skalík, PhD., SVF STU Bratislava

doc. Ing. Ján Takács, PhD., SvF STU Bratislava

Ing. Kamila Víchová, PhD., SvF STU Bratislava

doc. Ing. Belo Füri, PhD., SvF STU Bratislava

Organizačný garant:

Jana Polakovičová

SSTP, Koceľova 15

815 94 Bratislava

mobil.: +421 903 562 108

tel.: + 421 2 5020 7627

sstp@zsvts.sk

www.sstp.sk

 

 Zdroje : SSTP
Publikované : 22.4.2018    Autor: redakcia
© 2016 Všetky práva vyhradené GreenMagazine.sk